• TIM图片20191028140633
 • 55
 • 20190820120947
 • 20190817145153

;-) :-P :oops: :roll: :-D ;-) :-P :oops:

Mirësevini ngrohtësisht vizitën tuaj në fabrikën tonë.

 .Projektimi.Mostrat & Zhvillimi i mykut.

.Prodhuesi i stolive dhe bizhuterive për flokë.

.Shitje me shumicë dhe pakicë.

.Porositë OEM.

.Për të qenë një prodhues lider me 70% të linjës së prodhimit të automatizuar në industrinë e zbukurimeve të flokëve dhe bizhuterive të modës.

.Rezervoni për shitësin e dyqaneve të tregtisë elektronike nga vende të ndryshme, ne i ndihmojmë ata të dërgojnë mallra nga Kina te blerësit e tyre.

Angazhohuni të jeni prodhuesi kryesor i automatizuar i kapëseve të flokëve në Kinë.

.

 • ba57ad76383ee8b75d2ffceacfea5b01
 • 3f7081f8
 • gjerdan

Ornamentet e flokëve

bizhuteri

/ Qendra video

 • P.montimi

 • Projektimi

 • Automatizimi i Fabrikës

 • Punëtoria e fabrikës

;-) ;-)Prodhuesi Weizhong establsih që në 2003 dhe u bë një prodhues profesional i stolive të flokëve dhe bizhuterive metalike me 17 vjet përvojë.gjatë kësaj periudhe zhvillimin e vrullshëm të kompanisë, ne e ngremë si pikë referimi popullore të një industrie.Kompania jonë ka 300+ punonjës me xhiro 3 milionë dollarë.Fabrika jonë ndodhet në Dongyang City, Goshan Road, dyqani me shumicë është në tregun Futian të qytetit të Tregtisë Ndërkombëtare Yiwu.kompania është e angazhuar kryesisht në produktet e kapëse flokësh, varëse, vathë, unaza, rrathë, varëse.Në të njëjtën kohë ka gati 10,000 stile që klientët të zgjedhin.Produktet eksportohen në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore.në të njëjtën kohë për një sërë markash të njohura brenda dhe jashtë vendit, kompanitë e veshjeve dhe platformat kryesore të tregtisë elektronike për të ofruar shërbime prodhimi të personalizuara, të favorizuara nga klientët dhe numri i madh i konsumatorëve që duan.Që nga themelimi i fabrikës në 2003, ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të inovacionit të pavarur.Kompania tani ka një ekip zhvillimi dhe dizajni me cilësi të lartë, të integruar ngushtë me Evropën dhe Shtetet e Bashkuara, Japoninë dhe Korenë e Jugut dhe vende dhe rajone të tjera të informacionit më të fundit të modës, dhe vazhdimisht u ofron klientëve informacionin më të fundit dhe më autoritar të modës dhe stili i modës me çmime të arsyeshme, sigurim cilësie, reputacion të mirë, inovacion të vazhdueshëm, në mënyrë që të fitojmë një reputacion të mirë të qëndrueshëm në industri.Angazhohuni të jeni prodhuesi kryesor i kapëseve të flokëve dhe të jeni një prodhues kryesor i famshëm aotumatic me reputacion të lartë në Kinë.

Shiko më shumë
 • dyqan me shumicë dhe pakicë
 • kompania
 • Ekipi ynë
 • dyqan pune
QQ图片20190103193702

Qendra e Lajmeve