• TIM图片20191028140633
 • 55
 • 20190820120947
 • 20190817145153

;-) :-П :упс: :roll: :-D ;-) :-П :упс:

Топло добредојде на вашата посета на нашата фабрика.

 .Дизајнирање.Развивање на примероци и мувла.

.Производител на украси и накит за коса.

.Трговија на големо и мало.

.OEM нарачки.

.Да се ​​биде водечки производител со 70% од автоматизираната производна линија во индустријата за метални украси и моден накит.

.Направете резервна копија за продавачот на продавницата за е-трговија од различни земји, ние им помагаме да им исфрлат стоки од Кина на нивните купувачи.

Посветете се да бидете водечки автоматизиран производител на штипки за коса во Кина.

.

 • ba57ad76383ee8b75d2ffceacfea5b01
 • 3f7081f8
 • ѓердан

Орнаменти за коса

Накит

/ Видео центар

 • П.склопување

 • Дизајнирање

 • Фабричка автоматизација

 • Фабричка работилница

;-) ;-)Производителот Weizhong е воспоставен од 2003 година и стана професионален производител на украси за коса и метален накит со 17-годишно искуство.во овој период брзиот развој на компанијата, го подигаме како популарен репер на индустријата.Нашата компанија има 300+ вработени со обрт од 3 милиони долари.Нашата фабрика се наоѓа во градот Донгјанг, патот Гошан, продавницата за големопродажба е на пазарот Футиан на меѓународниот трговски град Јиву.компанијата главно се занимава со производи од штипки за коса, ѓердани, обетки, прстени, алки, приврзоци.Во исто време има речиси 10.000 стилови за клиентите да ги изберат.Производите се извезуваат во Европа и САД, Блискиот Исток, Јужна Америка, Југоисточна Азија.во исто време, голем број познати брендови дома и во странство компании за облека и големи платформи за е-трговија да обезбедат приспособени производствени услуги, фаворизирани од клиентите и огромниот број потрошувачи кои ги сакаат.Од основањето на фабриката во 2003 година, ние се придржуваме до деловната филозофија на независни иновации.Компанијата сега има висококвалитетен тим за развој и дизајн, тесно интегриран со Европа и Соединетите Американски Држави, Јапонија и Јужна Кореја и други земји и региони со најновите модни информации и постојано им обезбедува на клиентите најнови и најавторитетни модни информации и моден стил со разумни цени, гаранција за квалитет, добра репутација, континуирана иновација, за да освоиме постојана добра репутација во индустријата.Посветете се да бидете водечки производител на штипки за коса и да бидете водечки аотуматски познат производител со висока репутација во Кина.

Гледај Повеќе
 • продавница на големо и мало
 • компанија
 • Нашиот тим
 • работилница
QQ图片20190103193702

Центар за вести