kapëse flokësh me rruaza

Përshkrim i shkurtër:

Ka kapëse flokësh prej derdhjeje aliazhi, e zbukuruar me rruaza rrëshirë me ngjyra të ndryshme.Porositë OEM janë të mirëseardhura.


 • Çmimi FOB:0,1 dollarë amerikanë / copë (dërgoni kërkesën tuaj për marrjen e katalogut të ri me kuotim)
 • Min.Sasia e porosisë:5 Copë/stil
 • Ngjyrat:Ngjyra të ndryshme janë aviale, e artë/argjend/rodium/hematit/antiartë/brozen/anti argjend/zink kundër ngjyrës/e zezë me armë
 • Aftësia e furnizimit:100000 Copë/Copë në muaj
 • Koha e drejtimit:5-20 ditë
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Porti:Shanghai/Ningbo
 • Tregu kryesor i eksportit:Evropë/Amerikë/Australi/Amerika e Jugut
 • Transporti:Nga ajri / nga deti / DHL / Fedex / UPS / Post mai Express / Shunfeng ndërkombëtare
 • Përparësitë kryesore konkurruese 1:Garancia e cilësisë së lartë, çmimi i arsyeshëm, pranohen porositë e vogla, shërbimi i mirë pas shitjes, dorëzimi i shpejtë, testimi SGS i miratuar
 • Avantazhi kryesor konkurrues 2:Prodhuesi origjinal, mostrat e disponueshme, porositë OEM janë të disponueshme, paketimi i personalizuar pranohet.
 • Detajet e produktit

  Garancia e prodhuesit Weizhong

  Etiketat e produktit

  kapëse flokësh e bërë nga derdhja e aliazhit, e zbukuruar me rruaza rrëshirë
  janë në dispozicion ngjyra të ndryshme.
  Porositë OEM janë të mirëseardhura.
 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Prodhuesi Weizhong ofron vetëm prodhime me cilësi të lartë, çmim të arsyeshëm me garanci.Porositë OEM janë të mirëseardhura, të dyja janë të disponueshme me shumicë dhe pakicë.
  Politika jonë e kthimit të cilësisë garanton që të gjithë klientët të ndjehen të lirë për porositë e tyre.

  Procesi ynë i bashkëpunimit
  1-Dërgoni kërkesën tuaj për katalogun e kërkesave me kuota të hollësishme.
  2-Ne i përgjigjemi kërkesës tuaj me katalog dhe kuotim me të gjitha detajet përkatëse.
  3-Dërgoni mostra për të kontrolluar dhe vendosur porosinë tuaj.
  4-Ju dërgojmë proformaaturë për konfirmimin e porosive.
  5-Depozita e paguar.
  6-Dërgoni mostrat e miratuara të prodhimit për të miratuar përpara se të fillojmë prodhimet.
  7-Dërgoni mostrat e miratuara të dërgesës për të miratuar para anijes.
  8-Bilanci i paguar dhe prodhimet me shumicë të anijeve.
  Ne garantojmë riprodhimin ose kthimin e parave pasi prodhimet tona që keni marrë kanë probleme me cilësinë.

  Produkte të ngjashme