штипки за коса со мониста

Краток опис:

Достапни се штипки за коса изработени од леење од легура, украсени со мониста од смола во различни бои.OEM нарачките се добредојдени.


 • FOB Цена:0,1 УСД / парче (испратете го вашето барање за да добиете нов каталог со понуда)
 • Мин. Количина на нарачка:5 Парче/стил
 • Бои:Различни бои се птичји, златна/сребрена/родиум/хематит/антизлатна/брозен/антисребрена/цинк против боја/црна пиштол
 • Способност за снабдување:100000 Парче/парчиња месечно
 • Водечко време:5-20 дена
 • Услови на плаќање:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Пристаниште:Шангај/Нингбо
 • Главниот извозен пазар:Европа/Америка/Австралија/Јужна Америка
 • Испорака:По воздушен пат/по море/ DHL/Fedex/UPS/ Post mai express/ Shunfeng international
 • Примарни конкурентски предности 1:Гаранција за висок квалитет, разумна цена, прифатени само нарачки, добра услуга по продажба, навремена испорака, одобрено SGS тестирање
 • Примарна конкурентска предност 2:Оригинален производител, достапни примероци, достапни се нарачки за OEM, прифатено прилагодено пакување.
 • Детали за производот

  Weizhong гаранција на производителот

  Ознаки на производи

  штипка за коса изработена од леење од легура, украсена со мониста од смола
  достапни се различни бои.
  OEM нарачките се добредојдени.
 • Претходно:
 • Следно:

 • Производителот Weizhong обезбедува само производи со висок квалитет, разумна цена со гаранција.ОЕМ нарачките се добредојдени, достапни се и на големо и на мало.
  Нашата политика за квалитетно враќање им гарантира на сите клиенти да се чувствуваат слободни за нивните нарачки.

  Нашиот процес на соработка
  1-Испратете го вашето барање за каталог за барања со детални понуди.
  2-Ние одговараме на вашето барање со каталог и понуда со сите релативни детали.
  3-Испратете ви примероци за да ја проверите и поставите вашата нарачка.
  4-Ви праќа профактура за потврда на нарачките.
  5-Уплатен депозит.
  6-Испратете производствени одобрени примероци за одобрени пред да започнеме со производство.
  7-Испратете одобрени примероци за пратка за одобрени пред бродот.
  8-Биланс платен и брод на големо производство.
  Ние гарантираме репродукција или враќање на парите штом нашите продукции ќе ги добиете имаат проблем со квалитетот.

  Поврзани производи